• Odwiedzających: 10 039 016

DRUGI KIEROWCA KAT. C / TRONSPORT DALEKOBIEŻNY

Detale
Odsłony: 142

Miejscowość:
Kraj:
Niemcy
Opis:

Kraj oferty:

Niemcy

Pracodawca:

W. Roth GmbH & Co. KG Internationale Spedition, Bahnhofstr. 20, D-98646 Hildburghausen, Niemcy, tel. +49 3685 706333, fax: +49 3685 706372 Firma transportowo-spedycyjna.

Miejsce pracy:

Hildburghausen

Ilość miejsc:

1

Zakres obowiązków:

- rozładowanie i załadowanie towaru
- dostawa i transport towaru

Wymagana znajomość języka:

Niemiecki w stopniu dobrym.

Wykształcenie:

Nie wymagane.

Doświadczenie:

Doświadczenie w zakresie załadunku i rozładunku towaru.

Kwalifikacje:

Prawo jazdy kat C i B

Inne wymagania:

Elastyczność, wytrzymałość, niezawodność.

Rozpoczęcie pracy:

Od zaraz.

Czas pracy:

40 godzin tygodniowo.

Wynagrodzenie:

Wysokość pensji brutto: od 1900 – 2700 euro / miesięcznie (pensja podstawowa + diety + dodatki)

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakwaterowanie:

W ciągu tygodnia nocleg w ciężarówce, w weekendy pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Dodatkowe informacje:

Kontakt przez Agentur für Arbeit Hildburghausen
Tel. +49 (36 85) 78 66 62
fax. +49 (36 85) 78 61 00

Ważność oferty:

Do odwołania.

Uwagi:

mile widziany własny samochód

Kontakt:

CV, świadectwa pracy (jeśli są) w języku niemieckim należy wysłać pocztą tradycyjną na adres: Agentur für Arbeit Hildburghausen,
Pani Dressel, Puschkinplatz 6, 98641 Hildburghausen lub e-mailem: Hildburghausen.143-Arbeitgeber-Service@arbeitsagentur.de